Ремонт промислових та побутових бензинових та дизельних генераторів Львів

Ремонт генераторів ЛЬвівКомпанія Поліграф Груп виконує перевірку та ремонт побутових генераторів від китайський, українських, європейських та американських виробників.

Виконуємо ремонт двигунів внутрішнього згоряння та електричної частини обладнання генератора. Ремонтуємо стартери, генератори, замінюємо проводку, зношені або пошкоджені деталі.

Наші майстри  приїдуть до вашого дому, на підприємство, магазин, або склад і відремонтують генератор. При складній поломці генератор треба буде відвозити в наш цех й там його ремонтувати.

Професійний ремонт генераторів ЛЬвів основні несправності

Найчастіші проблеми в агрегаті — це ДВС і електрика. Необхідно знайти причину, а потім усунути несправність. Для цього потрібні знання та спеціалізовані прилади, якими потрібно вміти користуватися.

Умовно всі неполадки можна поділити на дві категорії:

  1. Поломки у двигуні. ДВЗ складається із безлічі деталей, кожна може зламатися, зноситися, пошкодитися у процесі роботи. Сюди входять такі ситуації, як відсутність іскри, подачі палива, поява диму, стороннього стуку, попадання бензину та олії в картер, заклинювання мотора. Це складні несправності, усунення яких потребує фінансових витрат. Часто доводиться купувати нові комплектувальні елементи, оскільки більшість із них не передбачає відновлення, а лише заміну.
  2. Збої в електричній частині. Іноді трапляється так, що двигун працює без перебоїв, а напруги немає або вона нестабільна — з різкими перепадами, надмірно висока або навпаки, дуже низька. Це відбивається на підключеній техніці, яка може згоріти. Проблема стосується плати інвертора, діодів або AVR. Якщо при працюючому двигуні зовсім немає напруги, слід перевірити діоди, ротор, статор. Але оцінити ступінь складності може лише професіонал.

Будь-який ремонт побутових генераторів — це витрати фінансів, часу, праці. При цьому не можна економити на паливі, запчастинах, матеріалах та фахівцях. Новачки та дилетанти беруть невисоку плату за свої послуги, але не гарантують якості зробленої роботи.

Мінімізувати кількість несправностей можна, якщо вчасно проводити техобслуговування, дбайливо ставитися до техніки, купувати якісний бензин та ПММ. Це ваш надійний помічник у період відсутності електрики, якого слід берегти та вчасно ремонтувати.

Від чого залежить вартість ремонту генератора у ЛЬвові

На кінцеву ціну усунення несправностей впливає низка факторів. По-перше, на вартість може суттєво вплинути серйозність пошкодження та деталі, які необхідно замінити. Марка і тип генератора також можуть мати вплив, оскільки для різних брендів можуть знадобитися різні компоненти, що підвищить вартість ремонту в цілому. І останнє, але не менш важливе: на ціну може впливати кваліфікація постачальника послуг. Справжні професіонали можуть брати за свої послуги більше.

Скільки часу зазвичай займають ремонтні роботи?

Процес відновлення роботи приладу може варіюватися залежно від ступеня пошкодження і наявності запчастин. У деяких випадках незначний ремонт може бути виконаний протягом декількох годин або дня. Однак, складніші проблеми можуть зайняти кілька днів або навіть тижнів для їх усунення.

Ми гарантуємо якісний ремонт та підготовку до експлуатації вашого генератора.