Лазені картриджі

 • Оригінальні картриджі
 • Ліцінзійні картриджі (Копія оригінальних, Є значно дешевшими, але відповідно гіршої якості)
 • Картриджі першопрохідні (Оригінальні картриджі з Європи, які жодного разу не заправлялись). Гарантія від ношої компанії

Струменеві картриджі

 • Оригінальні картриджі
 • Ліцензійні картриджі (Копія оригіналу)

Матричні картриджі

 Оригінальні картриджі

 • Ліцензійні картриджі (Копія оригіналу)
 • Не тільки офісним працівникам потрібен принтер, щоб роздруковувати документи і зображення. У домашніх умовах така техніка використовується практично скрізь. Але працювати вона буде тільки тоді, коли є папір, а картридж для принтера заповнений чорнилом. Якщо ви активно користуєтеся принтером, то фарба закінчиться швидко, її зазвичай вистачає на 3-4 пачки паперу. Що ж робити після цього: купити картридж з оригінальної серії, який випускає виробник або заправити самому?

  Вибір завжди за вами, але варто пам'ятати, що використання неоригінальних і самостійна заправка їх може привести до того, що ви позбудетеся гарантії на свою техніку. Краще замовити картриджі для принтера або просто знайти необхідний в магазині, щоб техніка працювала ще довго. Ціна їх в більшості випадків доступна і не сильно спустошує кишені. В результаті можна не турбуватися про справній роботі БФП. Продаж  картриджів для друкарської техніки один з напрямків нашої діяльності.

  Де краще купити кольоровий картридж?
  Для тих, хто роздруковує не тільки документи і таблиці, але і друкує фотографії або красиві картинки, питання покупки кольорових картриджів стоїть гостро. Чорнило в них закінчуються швидко, і потрібно знаходити місця, де вони продають, та ще й за розумною ціною.  Ми пропонуємо купити кольоровий картридж за розумною вартістю потрібної вам моделі. У нас у продажу оригінальні моделі від виробників, з якими ваша оргтехніка буде служити довго і справно.

  Замовити лазерні картриджі у Львові швидко і за доступною ціною.
  Важливо пам'ятати, що лазерні і струменеві принтери працюють по-різному, тому і комплектуючі для них істотно відрізняються. Картриджі струменеві працюють за своєю схемою, яка в корені відрізняється від того, як функціонує лазерний картридж. Незалежно від цього, ви можете купити у нас комплектуючі для оргтехніки різних марок за розумними цінами.

  Наприклад, картриджі для струменевих принтерів відносно недорого коштують, але замінювати їх потрібно частіше, так як чорнило в них закінчуються швидше. З іншого боку, картриджі для лазерних принтерів коштують на порядок дорожче, але і служать вони довго. У нас ви можете знайти те, що необхідно і не переживати за ціну витратних матеріалів.

  Ми проводимо доставку картриджів по Львову БЕЗКОШТОВНО!

 • Реалізуємо як оригінальні картриджі для принтерів таких марок як HP, Canon, Epson, Xerox, Samsung, Brother і ін., Так і сумісні (неоригінальні) картриджі таких виробників як Katun, MMC, Patron, IPM, Integral, Makkon і ін. Тому ми завжди намагаємося запропонувати клієнтові витратні матеріали найвищої якості і за доступною ціною.
 • Сервіс центр Поліграф Груп приймає оплату готівковим і безготівковим розрахунком з ПДВ. Ми надаємо необхідні бухгалтерські документи. Обслуговуємо як приватних осіб так і організації. Укладаємо договори на обслуговування офісів. Для постійних клієнтів ми пропонуємо спеціальні ціни і відтермінування платежів.