Що таке заправка картриджа?

Виробники друкарської техніки заробляють в основному на витратних матеріалах. Оригінальні картриджі коштують досить дорого.

Якщо персональний лазерний принтер вартує в середньому 3000 грн, то оригінальний картридж для нього -  близько 1500 грн. На кожні дві-три пачки паперу купувати новий картридж - дуже дорого. З метою економії люди навчилися заправляти картриджі. Більшість людей думають, що заправити картридж - це дуже просто. Досить просвердлити отвір, засипати порошок і все буде працювати. Бувають моделі картриджів, які заправляються приблизно так, але їх вкрай мало. І все одно, належним чином це працювати не буде. Адже якщо картридж ретельно не очистите від залишків відпрацьованого тонера, велика ймовірність, що в кращому випадку побачите сірий фон і плями на відбитку.

Якісна заправка картриджа відбувається в кілька етапів:

Друк тестового листа
Друк тестового листа робиться для того, що б оцінити поточну якість друку і доцільність подальшого використання картриджа.
Діагностика стану картриджа
Діагностика стану картриджа потрібна, щоб визначити, чи можна картридж просто заправляти тонером або ж потрібна заміна будь-яких деталей і відновлення працездатності відповідно до стандартів якості ISO 19752 ISO 19798. Або ж потрібна заміна картриджа цілком.
Розбирання картриджу
Проводитися повне розбирання картриджа для проведення ретельного очищення всіх деталей.
Ретельна очистка картриджу від тонера
Щоб картридж міг надалі працювати, його необхідно ретельно очистити від залишків невикористаного і відпрацьованого тонера (порошку для друку), видалити наліт на рухомих частин картриджа.
Очистка бункера від відпрацьованого тонеру
Бункер з відпрацьованим тонером збирається в окрему ємність в картриджі. Цей бункер вимагає обов'язкового очищення, а при необхідності, відбувається заміна ракельного ножа і обробка його спеціальним складом.
Заміна зношених деталей картриджу (при необхідності)
Якщо якісь частини картриджа приходять в непридатність, фахівець виробляє їх заміну на нові. Це дозволить довше зберегти картридж в працездатному стані і в подальшому значно економити Ваші кошти на покупку нового картриджа.
Змащення рухомих деталей (при необхідності)
Після попередньої очищення і заміни зношених деталей сервісний інженер змазує все і шестерні картриджа при необхідності!
Заповнення тонером старого по нормах оригінального картриджу
Заповнення тонером відбувається СУВОРО за нормами оригінального картриджа за допомогою електронних ваг в фасовану тару. Таким чином, здійснюється КОНТРОЛЬ ВАГИ щоб уникнути недовеса і переваги (ризик пошкодження картриджа,).
Збір картриджу
Перед складанням картриджа, майстер повторно перевіряє його на герметичність, оцінює легкість ходу магнітного вала і крутіння шестернею.
Фінішна чистка за допомогою порохотяга
Після складання картридж ретельно очищається пилососом. Під час цієї процедури для максимальної чистки картриджа видаляються всі найдрібніші залишки тонера.
Друк тестового листа
Друк тестового листа після заправки картриджа дозволяє оцінити і перевірити якість виконаних робіт та якість друку оригінального картриджа!

Що таке відновлення картриджа?

В процесі роботи, багато деталей картриджа зношуються - це неминуче. Стирається поверхня фотобарабана, з'являються борозни на валі переносу заряду, щербини на лезі дозування і так далі. Дефекти можуть з'являтися орієнтовно через дві-три заправки, коли ресурс деталей вичерпується. Часом, картридж витримує більше заправок до ремонту, кому як пощастить.

Ремонт картриджа з його подальшою заправкою і називається відновленням. Які симптоми сигналізують про необхідність відремонтувати картридж лазерного принтера?

  • принтер друкує з смугами;
  • принтер друкує з крапками на сторінці;
  • при друці на аркуші залишається темний фон;
  • на відбитку подвоюється зображення;
  • принтер друкує блідо;
  • з картриджа сипеться тонер;
  • принтер маже по краю сторінки;

Відновлення картриджа лазерного принтера - це комплекс робіт. Сюди входить діагностика картриджа, розбирання, чистка від відпрацьованого тонера, заміна фотобарабана, в разі потреби ми замінимо магнітний вал, вал первинного заряду, ущільнювачі, лезо дозування, втулки, все, що буде потрібно. Сюди ж входить заправка картриджа. Після відновлення, Ваш картридж буде друкувати як новий. Ми зробимо все, що необхідно щоб домогтися такого результату. Як і на будь-який ремонт, на відновлення картриджа клієнту дається гарантія!

Чому у нас заправляють якісно?

Спробуймо розібратися, що необхідно для якісної заправки картриджа?
Все просто:

Потрібен досвідчений, відповідальний інженер, який знає свою справу;
Необхідний якісний тонер, порохотяг для тонера, набір інструментів і бажано, заправна станція. Без всього цього якісно заправити картридж практично неможливо;
Дуже важливо контролювати якість своєї роботи. Для цього ми маємо парк принтерів, на яких тестуємо більшість моделей картриджів після заправки і відновлення;

У нас працюють кваліфіковані інженери, з досвідом роботи не менше трьох років. Завдяки цьому, вкрай рідко виникають проблеми з картриджем, який заправлявся у нас;

Ми ніколи не економимо на якості і на кількості використовуваних витратних матеріалів. Ми закуповуємо витратні матеріали тільки тих виробників, з яким працюємо давно, які перевірені часом і досвідом. Ніяких експериментів на Вашій техніці !;

Скільки часу займає заправка або відновлення картриджа?

У разі, коли Ви привезли картридж до нас в офіс, заправка займає 10-15 хвилин. Відновлення картриджа займає 15-25 хвилин. Якщо Ви замовили заправку картриджів з доставкою, то експедитор привозить назад готові картриджі протягом доби, з того моменту як забрав. Украй рідко, це займає більше часу. Це буває у випадках, коли необхідно замовляти витратні матеріали, яких немає на нашому складі. Доставка готових картриджів, роботи за якими оплачуються за безготівковим розрахунком, проводиться після повної оплати рахунку-фактури. Разом з картриджами експедитор доставляє повний пакет необхідних документів.

Гарантія

Ми дорожимо своєю репутацією. Тому, на свої послуги ми надаємо гарантію. Ми гарантуємо, що:

Для Вашого картриджа використані якісні витратні матеріали;
Картридж віддрукує не меншу кількість сторінок, ніж заявлено його характеристиками;
Картридж буде друкувати без дефектів у вигляді смуг, крапок і т.д .;

У Вас виникли проблеми після заправки? Ми готові усунути несправність безкоштовно, Вам необхідно лише надати картридж і чек про оплату. Також, на картриджі повинні бути збережені наші пломби і наклейки. Навіть якщо у Вас є досвід співпраці з нашою компанією, і залишився негативний осад - дайте нам можливість реабілітуватися. Наша компанія покращує сервіс щодня. Ми готові йти на зустріч кожному клієнту, і кожен клієнт нам доріг.

Не залежно від того, як часто Ви до нас звертаєтеся. Принесли Ви один картридж, або декілька.
Якщо у Вас виникли питання, просто зателефонуйте до НАС!!!