Комп'ютерна мережа - це сукупність безлічі складових, яка представляє собою складну структуру з компонентів і вузлів. Для створення такого механізму потрібні висококваліфіковані фахівці і спеціальне обладнання. Необхідне розуміння принципів взаємодії компонентів комп'ютерних мереж, характер поведінки їх складових в тих чи інших ситуаціях.
 
Для створення комп'ютерної мережі важливо провести велику підготовчу роботу, встановити які функції і завдання вона повинна виконувати, вибрати топологію мережі, середовище і протоколи передачі даних. Така інформація дасть змогу обрати способи реалізації мережі, обладнання для створення локальної мережі, розрахувати вартість. Тому важливим етапом у створенні комп'ютерної мережі є її проектування.
Тільки добре спроектована і продумана комп'ютерна мережа дозволить уникнути максимально більшу кількість проблем.
Для того, щоб комп'ютерна мережа функціонувала без збоїв необхідно провести її якісний монтаж. Прокладка мережі повинна здійснюватися кваліфікованими фахівцями. Створення надійної і відповідає сучасним вимогам мережі вимагає використання передових технологій і якісних інструментів.

Монтаж комп'ютерної мережі можна умовно розділити на кілька етапів:
  • підготовка приміщення до установки мереж;
  • монтаж кабельної інфраструктури;
  • установка активного обладнання;
  • налаштування програмного забезпечення.
Всі ці етапи взаємопов'язані, тому необхідно приділяти належну увагу кожному з них
Обслуговування комп'ютерних мереж

Для того, щоб комп'ютерна мережа перебувала в робочому стані, необхідно її обслуговувати. Навіть при самому якісному проектуванні та прокладанні , в майбутньому можливі такі ситуації, коли може знадобитися модернізація або перенастроювання мережі. Можливі збої активного або пасивного обладнання, а також програмного забезпечення. Сервісне обслуговування комп'ютерних мереж дозволяє вирішити ці проблеми ще до їх виникнення.

Звертайтесь до нашого сервісного центру і ми обов'язково підберемо оптимальне рішення саме для ВАС!!!