Важливість своєчасного проведення технічного обслуговування

Ремонт, технічне та профілактичне обслуговування оргтехніки

Технічне обслуговування включає в себе заходи з діагностики, профілактики, ремонту і аналізу результатів експлуатації обладнання.

Діагностика- комплекс робіт по загальній оцінці працездатності обладнання та його окремих вузлів, виявлення причин відмови або відхилень у його роботі від заданих параметрів.

Профілактика- комплекс профілактичних робіт, що забезпечують максимальну продуктивність Вашого обладнання і зводять до мінімуму ймовірність виходу його з ладу. Існує сумна статистика, що, як правило, ремонт дорогої техніки постфактум обходитися власникові набагато дорожче, ніж вартість своєчасно проведених профілактичних заходів по її обслуговуванню. Коли всі зношенні вузли очищені, налаштування апаратури оптимізовані, то витрата тонера і знос вузлів зменшується, а це основна витратна частина.

Ремонт-комплекс робіт по усуненню збоїв, несправностей або відхилень в роботі обладнання і приведення його в працездатний стан.

Дуже часто ремонт і заміна деталей не потрібні, і досить просто провести своєчасну профілактику техніки, яка регламентуюється виробником, і є плановою роботою після певного часу експлуатації обладнання .Наш сервісний центр Поліграф Груп постійно підвищує рівень теоретичних і практичних навичок своїх фахівців, вкладає в навчання та підтвердження кваліфікації персоналу, значні сили і засоби, тим самим, підтримуючи якість своїх послуг на високому рівні . У розпорядженні сервісного центру є вся необхідна матеріально-технічна база.

Профілактичне обслуговування техніки

Робота офісу це безперервний процес. Для його функціонування потрібен запас міцності і надійності використовуваного обладнання. Будь то принтери, комп'ютери або копіри.

Тільки своєчасна профілактика допоможе уникнути непередбачених збоїв і фінансових витрат на ремонт техніки.

Профілактика - комплекс робіт виконуваних на устаткуванні з метою підтримки його в працездатному стані. Для підтримання експлуатаційних якостей офісної техніки (принтерів, копіювальних апаратів, факсів, багатофункціональних пристроїв) на високому рівні протягом тривалого терміну, дуже важливо регулярне профілактичне обслуговування.

При грамотному і своєчасному обслуговуванні ефективність, якість роботи і термін життя техніки збільшуються, зменшується ймовірність виходу її з ладу і собівартість її використання. В ході профілактичних робіт перевіряється технічний стан основних вузлів і деталей.

Чим вище навантаження на техніку, тим частіше потрібно робити профілактику. Практичний досвід і самі виробники рекомендують звертатися за підтримкою до кваліфікованих фахівців в авторизовані сервісні центри. ТОВ «Поліграф Груп» має таких фахівців, які об'єднані в окремий підрозділ, з метою відстеження та більш повного задоволення потреб клієнтів в питаннях що стосуються обслуговування їх офісної техніки.

Наші інженери завжди готові здійснити для Вас:

  • Профілактичне обслуговування принтерів
  • Профілактичне обслуговування копіювальних апаратів
  • Профілактичне обслуговування факсів
  • Профілактичне обслуговування багатофункціональних пристроїв
  • Профілактичне обслуговування комп’ютерної техніки.

Ми гарантуємо високу якість обслуговування і будемо завжди раді бачити Вас в числі наших Замовників!