Чим небезпечна самостійна заправка

Чому процес заправки картриджів варто довірити професіоналам

В сучасному ритмі життя ми досить часто користуємося принтером. Ми використовуємо його, щоб роздрукувати документи, навчальні матеріали, наукові статті або якусь іншу важливу інформацію. Цей надійний помічник є практично в кожному офісі, школі, університеті та будинку.

Внаслідок активного використання принтер несподівано може перестати працювати у найневідповідніший для цього момент. Тоді ми починаємо шукати способи, яким чином повернути принтер у потрібний робочий стан.

Саме заправка картриджів, а не придбання нових є досить популярною послугою. Це пояснюється тим, що нові оригінальні картриджі коштують надто дорого.

Сам процес заправки картриджів  досить складний і потребує необхідних навичок та вмінь. Взагалі картридж – це не простий механізм, який містить дуже багато дрібних деталей.

Не варто заправляти картриджі вдома самостійно. Ви можете просто зіпсувати принтер і тоді Вам доведеться купувати новий або ремонтувати поламаний. Тому краще довірити процес заправки картриджів професіоналам, які виконають свою роботу швидко та надійно і Вам не доведеться хвилюватися за якість друку та стан принтера.

Через недосвідченість Ви можете пошкодити або неправильно встановити якусь важливу деталь картриджу. Таким чином, дуже зіпсується якість друку. Процес заправки картриджів потребує спеціальних знань та вмінь. Крім того, якщо Ви забудете змастити деталі мастилом або протерти ацетоном, тоді друк буде неефективним, блідим і з дефектами.

Також слід пам’ятати про можливі ризики та небезпеки заправки картриджів у домашніх умовах.

Хімічний тонер містить дуже шкідливі для здоров’я людини речовини: бензол, дибутил, трибутил, олово-органічні сполуки тощо. Часточки фарбувального порошку в десятки разів менші, ніж пил. Саме тому вони дуже легко потрапляють в організм людини через очі та ніс. До симптомів отруєння належать: головний біль, підвищення температури та кашель. Також можуть виникати різноманітні алергічні реакції. Тому для того, щоб не створювати небезпеку для себе та оточуючих, не варто самостійно заправляти картриджі.

Тепер у Вас не залишиться сумнівів з приводу того, чому процес заправки картриджів варто довірити справжнім професіоналам.